Fajsúlytartó habtejszín szárított eperrel és természetes illattal. A felhasználáshoz szeletelt és fagyasztott süteményekhez és desszertekhez. A tejszín egy részét például joghurttal vagy túróval helyettesítse, szükség szerint víz helyett prosecco, mosogatási bor vagy fehérbor használható.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
Cukor, módosított keményítő, glükózszirup, sav (citromsav), eperpor (0,7%), aroma, színezék (E120 – karminok), étkezési só.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója, tojás |
| Energiaérték kJ | 1655 kj |
| Energiaérték kcal | 395,5 kcal |
| Zsírok | 0,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 95 g |
| - ebből cukrok | 92 g |
| Fehérje | 0,1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,05 g |
Németország
| Kategóriák: | Tejszínhab keményítők |
| Gyártó | IRCA |
| EAN | 2700001303176 |
| Termékszám | 1406001 |